Publications Office of the EU
Tabela subskrypcji licencji - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Tabela subskrypcji licencji

  • Opublikowano
    07/10/2024
  • Termin
    24/10/2024
  • Odaítélve
    20/11/2024
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Etat de Vaud, DGNSI - Direction générale du numérique et des systèmes d'information
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CH011 Vaud
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,349,051.10 CHF
Numer referencyjny oferty
6753c1ba-eec6-411e-b3f1-d384a3a4aecb
Opis

Tabela subskrypcji licencji na 36 miesięcy

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Critères d’adjudication
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,349,051.10 CHF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: FR_ARGUSA SA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Le Mont-sur-Lausanne
Kod pocztowy: 1052
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.