Publications Office of the EU
Francja-Tours: Roboty drogowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Tours: Roboty drogowe

  • Opublikowano
    21/11/2018
  • Termin
    17/12/2018
  • Otwarcie ofert
    18/12/2018
  • Odaítélve
    12/04/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Conseil général d'Indre-et-Loire
Miejsce realizacji
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233140 Roboty drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
80,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Dgat-185
Opis

Exécution de travaux divers sur chaussées et dépendances pour les chantiers d'entretien courant du réseau.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.touraine.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/12/2018 09:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.