Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Stoke-on-Trent: Usługi ochrony zdrowia - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Stoke-on-Trent: Usługi ochrony zdrowia

  • Opublikowano
    17/08/2017
  • Termin
    15/09/2017
  • Otwarcie ofert
    15/09/2017
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
NHS Midlands and Lancashire CSU
Miejsce realizacji
NUTS code: UKD4 Lancashire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: UKD4 Lancashire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85100000 Usługi ochrony zdrowia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
8,959,135.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
L-16-25
Opis

NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group wishes to establish a Contract for the provision of Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and an AMD (Age Related Macular Degeneration) service(s) on behalf of NHS West Lancashire Clinical Commissioning Group. MLCSU is managing this procurement process in accordance with the Public Contracts Regulations 2015 (the ‘Regulations’). This service tender is being procured under the OJEU Light Touch and Open procedure in line with the requirements of the National Health Service (Procurement, Patient Choice and Competition) (No 2) Regulations 2013. The services are being split into Lots with Lot 1 including Ophthalmology Triage, tier 2, minor surgery service and Lot 2 AMD (Age Related Macular Degeneration).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: NHS Midlands and Lancashire CSU
Adres pocztowy: Heron House, 120 Grove Road
Miejscowość: Stoke-on-Trent
Kod NUTS: UKD4
Kod pocztowy: ST4 4LX
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Paula Williams
Główny adres: https://mlcsu.bravosolution.co.uk/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/09/2017 10:01
Nabywcy
NHS West Lancashire
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.