Publications Office of the EU
Niemcy-Bonn: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Bonn: Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

  • Opublikowano
    30/05/2018
  • Termin
    03/07/2018
  • Otwarcie ofert
    03/07/2018
  • Odaítélve
    25/02/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Bundesinstitut für Bau-, Stadt und Raumforschung im Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung
Miejsce realizacji
NUTS code: DE30 Berlin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
168,060.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
114,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Die Bundesrepublik Deutschland beteiligt sich zwischen 2014 und 2020 im Rahmen von INTERREG B an 6 transnationalen Kooperationsprogrammen. Transnationale Projekte haben und werden auch in Zukunft in staaten- und zum Teil fachübergreifender Zusammenarbeit zahlreiche innovative Lösungen für die Herausforderungen der räumlichen Entwicklung erarbeiten und umsetzen. Um die Ergebnisse der transnationalen Projekte, insbesondere die von besonderem Bundesinteresse, für die Akteure der Raumentwicklung auf Bundes- und Landesebene, aber auch auf regionaler und kommunaler Ebene nutzbar zu machen und Synergieeffekte zu erzielen, bedarf es einer wirksamen adressatenbezogenen Fachöffentlichkeitsarbeit. Diese unterstützt den Wissenstransfer und verdeutlicht die Möglichkeiten und Ergebnisse transnationaler Zusammenarbeit. Mit dem Projekt wird die bisherige Kommunikations- und Fachöffentlichkeitsarbeit zur transnationalen Zusammenarbeit aufgegriffen und weiterentwickelt.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Bundesinstitut für Bau-, Stadt und Raumforschung im Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung
Adres pocztowy: Deichmanns Aue 31-37
Miejscowość: Bonn
Kod NUTS: DEA22
Kod pocztowy: 53179
Kraj: DEU
Główny adres: http://www.bbsr.bund.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/07/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
168,060.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
114,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: core-consult GmbH & Co. KG
Adres pocztowy: Melanchthonstraße 7
Miejscowość: Dresden
Kod pocztowy: 01099 Dresden
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.