Publications Office of the EU
Niemcy-Berlin: Lasery - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Berlin: Lasery

  • Opublikowano
    11/05/2021
  • Termin
    09/06/2021
  • Otwarcie ofert
    09/06/2021
  • Odaítélve
    05/07/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Forschungsverbund Berlin e. V.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE300 Berlin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38636100 Lasery
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
MBI-2021-0015
Opis

Purchase of a Ti:Sa laser system.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Forschungsverbund Berlin e.V.
Adres pocztowy: Rudower Chaussee 17
Miejscowość: Berlin
Kod NUTS: DE300
Kod pocztowy: 12489
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Forschungsverbund Berlin e.V.
Główny adres: http://www.fv-berlin.de
Drogą elektroniczną:
https://vergabekooperation.berlin/NetServer/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
09/06/2021 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Newport Spectra-Physics GmbH
Adres pocztowy: Guerickeweg 7
Miejscowość: Darmstadt
Kod pocztowy: 64291
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.