Publications Office of the EU
Francja-Limoges: Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Limoges: Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

  • Opublikowano
    01/02/2017
  • Termin
    01/03/2017
  • Otwarcie ofert
    02/03/2017
  • Odaítélve
    12/05/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil départemental Haute-Vienne
Miejsce realizacji
NUTS code: FRI23 Haute-Vienne
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRI23 Haute-Vienne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45500000 Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
280,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Location d'un atelier de reprofilage localisé. La procédure de passation utilisée est: l'appel d'offres ouvert. Elle est soumise aux dispositions des articles 25-I.1° et 67 à 68 du décret n° 2016-360 du 25 mars 2016. L'accord-cadre avec minimum est à bons de commande avec un opérateur économique. Il est passé en application des articles 78 et 80 de ce même décret. Le montant minimum des prestations pour la durée de l'accord-cadre est de 50 000 EUR HT. L'accord-cadre est conclu à compter de la date de notification du contrat jusqu'au 31.12.2020.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Conseil départemental de la Haute-Vienne, PAGT/DCP/service marchés publics
Adres pocztowy: 11 rue François Chénieux, CS 83112
Miejscowość: Limoges Cedex
Kod NUTS: FR633
Kod pocztowy: 87031
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.haute-vienne.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.haute-vienne.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
02/03/2017 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
280,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
280,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: viabiliser.com
Adres pocztowy: ZI Beauchamp
Miejscowość: Blanzac
Kod pocztowy: 87300
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.