Publications Office of the EU
Zjednoczone Królestwo-Belfast: Roboty budowlane w zakresie budynków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zjednoczone Królestwo-Belfast: Roboty budowlane w zakresie budynków

  • Opublikowano
    19/04/2016
  • Termin
    13/05/2016
  • Odaítélve
    09/01/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Clanmil Developments Ltd
Miejsce realizacji
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: United Kingdom
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45211000 Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,395,000.00 GBP
Numer referencyjny oferty
TEN/169
Opis

Provision of Land, Design and Build of Social Housing in Carrickfergus.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,395,000.00 GBP
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SAM Residential Homes Ltd
Adres pocztowy: Newpark Industrial Estate, Greystone Road
Miejscowość: Antrim
Kod pocztowy: BT41 2RU
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.