Publications Office of the EU
Węgry-Kaposvár: Gaz ziemny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Węgry-Kaposvár: Gaz ziemny

  • Opublikowano
    22/07/2019
  • Termin
    21/08/2019
  • Otwarcie ofert
    21/08/2019
  • Odaítélve
    14/10/2019
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Kaposvári Tankerületi Központ
Miejsce realizacji
NUTS code: HU232 Somogy
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: HU232 Somogy
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09123000 Gaz ziemny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
168,949,133.00 HUF
Numer referencyjny oferty
EKR000921512019
Opis

Földgázenergia szállítása az ajánlatkérő részére a 1.10.2019 06:00 CET – 1.10.2020 06:00 CET közötti időszakra vonatkozóan, teljes ellátás alapú földgázenergia-kereskedelmi szerződés keretében.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Kaposvári Tankerületi Központ
Krajowy numer ewidencyjny: EKRSZ_82054263
Adres pocztowy: Szántó utca 5.
Miejscowość: Kaposvár
Kod NUTS: HU232
Kod pocztowy: 7400
Kraj: HUN
Osoba wyznaczona do kontaktów: Benedek Tamás
Główny adres: http://www.kk.gov.hu/kaposvar
Drogą elektroniczną:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000921512019/reszletek
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/08/2019 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
168,949,133.00 HUF
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: E2 Hungary Energiakereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Adres pocztowy: Infopark sétány 1.
Miejscowość: Budapest
Kod pocztowy: 1117
Kraj: HUN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.