Publications Office of the EU
Francja-Tremblay-en-France: Usługi topograficzne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Tremblay-en-France: Usługi topograficzne

  • Opublikowano
    19/03/2020
  • Termin
    03/04/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Aéroports de Paris
Miejsce realizacji
NUTS code: FR10 Île de France
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR10 Île de France
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71351810 Usługi topograficzne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
SPA016399
Opis

Réalisation de prestations topographiques et photogrammétriques sur les Aéroports de Paris — Charles de Gaulle, Paris — Le Bourget, Paris — Orly et les AAG (Aérodromes d'aviation générale).

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://fournisseurs.aeroportsdeparis.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.