Publications Office of the EU
Podłączenie do sieci ciepłowniczej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Podłączenie do sieci ciepłowniczej

  • Odaítélve
    16/10/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landesbetrieb Bau und Immobilien Hessen, Niederlassung Mitte Zentrale Vergabe
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE71E Wetteraukreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45232140 Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
-1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
VG-B-0433-2024-1507
Opis

prace związane z rurociągami ciśnieniowymi na zewnątrz budynków (DIN 18 307); systemy grzewcze i systemy centralnego ogrzewania wody (DIN 18 380);

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
-1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Mainova AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Frankfurt
Kod pocztowy: 60623
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.