Publications Office of the EU
Niemcy-Eschborn: Meble biurowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Eschborn: Meble biurowe

  • Opublikowano
    11/02/2019
  • Termin
    11/03/2019
  • Otwarcie ofert
    11/03/2019
  • Odaítélve
    05/06/2019
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Miejsce realizacji
NUTS code: Other or Not Specified
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE71A Main-Taunus-Kreis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39130000 Meble biurowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,540,730.52 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
9
Numer referencyjny oferty
7200067308
Opis

Gegenstand der vorliegenden Ausschreibung ist der Abschluss einer bzw. mehrerer Rahmenvereinbarung/en zur Lieferung von Büromöbeln, Möbeln für neue Arbeitswelten und angrenzenden Dienstleitungen zugunsten der Deutschen Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (giz) GmbH.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ausschreibungen.giz.de/Satellite/notice/CXTRYYRYY6N
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
11/03/2019 12:05
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.