Publications Office of the EU
Niemcy-Bernau bei Berlin: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Bernau bei Berlin: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    02/10/2018
  • Termin
    29/10/2018
  • Otwarcie ofert
    29/10/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Bernau bei Berlin
Miejsce realizacji
NUTS code: DE405 Barnim
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE405 Barnim
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
60.1-18/057
Opis

Die Stadt Bernau plant die Errichtung eines Neuen Rathauses. Mit der zu vergebenden Leistung ist das Los ELT Starkstrom_VE 4-440 geplant.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Bernau bei Berlin
Adres pocztowy: Markplatz 2
Miejscowość: Bernau bei Berlin
Kod NUTS: DE405
Kod pocztowy: 16321
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Bauamt
Główny adres: www.bernau-bei-berlin.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/10/2018 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.