Publications Office of the EU
Słowenia-Ljubljana: Usługi skanowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Słowenia-Ljubljana: Usługi skanowania

  • Opublikowano
    18/05/2018
  • Termin
    21/06/2018
  • Otwarcie ofert
    21/06/2018
  • Odaítélve
    26/07/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Miejsce realizacji
NUTS code: SI Slovenija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79999100 Usługi skanowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
613,458.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
658,742.88 EUR
Numer referencyjny oferty
43000-8/2018
Opis

Digitalizacija arhiva katastra stavb, dokončanje digitalizacije arhiva zemljiškega katastra in prostorsko umeščanje rastrskih podatkov arhiva državnih prostorskih aktov.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Ministrstvo za okolje in prostor, Geodetska uprava Republike Slovenije
Krajowy numer ewidencyjny: 2482886000
Adres pocztowy: Zemljemerska ulica 12
Miejscowość: Ljubljana
Kod NUTS: SI
Kod pocztowy: 1000
Kraj: SVN
Główny adres: http://www.gu.gov.si/
Drogą elektroniczną:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_javno_narocilo_podrobno.xhtml?zadevaId=665
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
21/06/2018 09:05
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
613,458.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
658,742.88 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Monolit informacijski sistemi d.o.o.
Adres pocztowy: Letališka cesta 33D
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj: SVN

Oficjalna nazwa: Mikrografija trgovina d.o.o.
Adres pocztowy: Foersterjeva ulica 10
Miejscowość: Novo mesto
Kod pocztowy: 8000
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.