Publications Office of the EU
Portugalia-Lizbona: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lizbona: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

  • Zapowiedziano
    31/08/2021
  • Przybliżona data publikacji
    04/10/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Nieaktywne
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
SPMS - Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Miejsce realizacji
NUTS code: PT Portugal
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT Portugal
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
62,350.41 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Fornecimento de consumíveis de casa de banho para o CHEDV, EPE

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: SPMS - Serviços Partilhados do Ministério da Saúde, E. P. E.
Krajowy numer ewidencyjny: 509540716
Adres pocztowy: Av. República, 61
Miejscowość: Lisboa
Kod NUTS: PT
Kod pocztowy: 1050-189
Kraj: PRT
Główny adres: https://www.spms.min-saude.pt/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Nabywcy
Centro Hospitalar de Entre o Douro e Vouga, EPE
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
62,350.41 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.