Publications Office of the EU
Francja-Lyon: Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Lyon: Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

  • Opublikowano
    10/04/2015
  • Termin
    18/05/2015
  • Odaítélve
    22/06/2015
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
DIR Centre Est SREI de Chambéry
Miejsce realizacji
NUTS code: FRK27 Savoie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45316110 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
779,958.80 EUR
Numer referencyjny oferty
dirce-pt-2015-siaix-eclairage
Opis

Rn 90 — tunnel du Siaix — rénovation de l'éclairage du tube routier.
L'Objet des travaux est le remplacement complet de l'installation d'éclairage en place depuis la mise en service de l'ouvrage (1990). Les travaux seront à réaliser de nuit, sous alternat de circulation.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: DREAL Rhône-Alpes — SAMIF/UMP
Adres pocztowy: 5 place Jules Ferry
Miejscowość: Lyon Cedex 06
Kod pocztowy: 69453
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
779,958.80 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SAS Enfrasys
Adres pocztowy: 482 rue des Mercières
Miejscowość: Rillieux-la-Pape
Kod pocztowy: 69140
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.