Publications Office of the EU
Hiszpania-Walencja: Eksploatacja zakładów oczyszczania ścieków - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Walencja: Eksploatacja zakładów oczyszczania ścieków

  • Opublikowano
    19/01/2018
  • Termin
    28/02/2018
  • Otwarcie ofert
    23/03/2018
  • Odaítélve
    20/03/2019
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Vicepresidencia del Consejo de Administración de la Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana
Miejsce realizacji
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES52 Comunitat Valenciana
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90481000 Eksploatacja zakładów oczyszczania ścieków
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,152,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
465,047.58 EUR
Numer referencyjny oferty
2017/GV/0037
Opis

Servicio de funcionamiento y mantenimiento del sistema de saneamiento y depuración de aguas residuales de Náquera-Serra (Valencia).

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Entidad Pública de Saneamiento de Aguas Residuales de la Comunidad Valenciana (EPSAR)
Krajowy numer ewidencyjny: Q-9650012-I
Adres pocztowy: c/ Alvaro de Bazán, 10-entlo.
Miejscowość: Valencia
Kod NUTS: ES52
Kod pocztowy: 46010
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Departamento de Contratación
Główny adres: http://www.epsar.gva.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/03/2018 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1,152,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
465,047.58 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Global Omnium Medioambiente, S. A.
Adres pocztowy: Gran Vía Marqués del Turia, 17
Miejscowość: València
Kod pocztowy: 46005
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.