Publications Office of the EU
Eksploatacja zbiorowych systemów sanitarnych Saint-Étienne Métropole na terytorium równiny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Eksploatacja zbiorowych systemów sanitarnych Saint-Étienne Métropole na terytorium równiny

  • Opublikowano
    08/03/2024
  • Termin
    16/05/2024
  • Otwarcie ofert
    16/05/2024
  • Odaítélve
    04/12/2024
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Saint-Etienne Métropole
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRK25 Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
65120000 Obsługa zakładów oczyszczania wody
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,569,403.50 EUR
Numer referencyjny oferty
2024-ASRI-0005
Opis

Usługi objęte niniejszą umową obejmują: utrzymanie i monitorowanie separacyjnych i jednostkowych sieci odprowadzania ścieków oraz akcesoriów sieciowych, części publicznej przyłączy do publicznej sieci odprowadzania ścieków oraz instalacji kanalizacji zbiorowej; utrzymanie i monitorowanie oczyszczalni ścieków i osadów ściekowych; monitorowanie i kontrola wszelkich zrzutów z sieci i struktur do środowiska naturalnego, badanie anomalii mogących zakłócić prawidłowe funkcjonowanie usługi i resorpcję tych sytuacji w granicach określonych przez niniejszą C.C.T.P.; unieszkodliwianie odpadów i innych produktów ubocznych oraz unieszkodliwianie i unieszkodliwianie osadów wytworzonych zgodnie z przepisami; wykonanie prac, którymi Wykonawca został obciążony przez niniejszą C.C.T.P.; zarządzanie relacjami z użytkownikami serwisu w granicach określonych w niniejszym C.C.T.P.; informacje i pomoc techniczną dla Wspólnoty w celu umożliwienia jej kontrolowania jej usług; - nawiasem mówiąc i w związku ze świadczeniem publicznej usługi kanalizacyjnej, świadczeniem usług utrzymania separacyjnych prac i sieci deszczowych oraz akcesoriów sieciowych w granicach określonych w niniejszym C.C.T.P. Usługi są regulowane cenami jednostkowymi. W celu wspierania zatrudnienia i zwalczania wykluczenia społecznego Wspólnota postanowiła włączyć do niniejszej umowy klauzulę dotyczącą integracji poprzez działalność gospodarczą. Zobowiązanie Wykonawcy skutkuje wprowadzeniem liczby godzin obejmującej całkowity okres obowiązywania Umowy określony w załączniku 3 do Aktu Zobowiązania.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://loire.marches-publics.info//avis/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=51327
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/05/2024 14:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Valeur technique de l'offre
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 50
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Aspects Transition Ecologique et Solidaire (Tes)
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 5
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: Prix et aspects financiers
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 45
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,569,403.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: VEOLIA EAU - COMPAGNIE GENERALE DES EAUX
Adres pocztowy:
Miejscowość: Marseille 16
Kod pocztowy: 13016
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.