Publications Office of the EU
ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР

  • Odaítélve
    02/07/2025
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ПРОФ., Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ АД
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG344 Стара Загора
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
59,355.00 BGN
Numer referencyjny oferty
480624
Opis

ВЪТРЕШЕН КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР СЛЕД СКЛЮЧЕНО РАМКОВО СПОРАЗУМЕНИЕ С ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ОБЩЕСТВЕНА ПОРЪЧКА С ПРЕДМЕТ НА РАМКОВОТО СПОРАЗУМЕНИЕ: „ПРЕДОСТАВЯНЕ НА УСЛУГИ ПО СТРОИТЕЛНО ПРОЕКТИРАНЕ НА ОБЕКТИ ЗА НУЖДИТЕ НА УМБАЛ “ПРОФ.Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ“ АД И ИЗВЪРШВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР ПО ВРЕМЕ НА СТРОИТЕЛСТВОТО“ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕТО НА СЛЕДНАТА КОНКРЕТНА УСЛУГА, ПРЕДМЕТ НА ВЪТРЕШНИЯ КОНКУРЕНТЕН ИЗБОР: „ИЗГОТВЯНЕ НА ИНВЕСТИЦИОНЕН ПРОЕКТ - ФАЗИ "ИДЕЕН ПРОЕКТ" И "ТЕХНИЧЕСКИ ПРОЕКТ" ЗА РЕХАБИЛИТАЦИЯ НА ТОПЛА КУХНЯ И ТРАПЕЗАРИЯ ЗА ПРИВЕЖДАНЕ В СЪОТВЕТСТВИЕ СЪС СТАНДАРТИТЕ, ПРАВИЛНИЦИТЕ ЗА ПРОЕКТИРАНЕ И ИЗПЪЛНЕНИЕ И ДЕЙСТВАЩАТА НОРМАТИВНА УРЕДБА, и УПРАЖНЯВАНЕ НА АВТОРСКИ НАДЗОР» Предмета на поръчката: В поканата и техническата спецификация –Приложение № 1, неразделна част от поканата, е конкретизиран видът на услугите и максималният срок за изпълнение. Изпълнителят се задължава да съдейства на Възложителя в процедури по съгласуване и одобрение на изработените проекти и издаване на разрешение за строеж. Съдействието ще включва представителство на възложителя, комуникация със съгласувателните и одобряващите органи, отнасянето и представянето на проектите пред ограните. В случай на забележки от органите, Изпълнителят се задължава да отстрани посочените нередовности в срок до 14 дни или по-дълъг срок, одобрен и допуснат писмено от Възложителя. Дължимите такси за съгласуване, одобряване на проекта, издаване на разрешения и др. заплащат от Възложителя. Сроковете за изпълнение са следните: изготвяне на инвестиционне проект във фази „Идеен проект“ и „Технически проект“ – изготвен и предаден на възложителя до 60 дни, считано от датата на подписване на договор и получено от изпълнителя възлагателно писмо (считано от по-късната от двете дати). В посочените срокове не се включват сроковете, през които траят процедурите по съгласуване и одобряване на проекта от съответните органи. Място на изпълнение - град Стара Загора, ул. „Генерал Столетов“ № 2. Прогнозна стойност: Максималният разполагаем финансов ресурс за изпълнение на услугата по настоящата покана за участие във вътрешен конкурентен избор е 59 370, 00 лева без ДДС, от които 39 230, 00 лева без ДДС за изготвяне на инвестиционния проект – фаза „Идеен проект“ и фаза „Технически проект“ по съответните проекти: Архитектурна, Конструктивно становище, Технологична, ОВК, Електро - силни токове, ВиК, Електро - слаби токове, ПБЗ, ПБ, ПУСО, КСС и 20 140,00 лева без ДДС за упражняване на авторски надзор, включително и архитектурни, инженерни заснемания и проверка за съответствие, а при необходимост – съгласуване и одобряване на проекта. Приблизителната РЗП н обекта е 900 кв.м. Оферираната от участника цена трябва да включва всички разходи, свързани с качественото изпълнение на услугата в описания вид и обхват в техническата спецификация, в това число стойността на извършване на авторски надзор. Не се предвиждат обособени позиции. Не се допуска представянето на варианти в офертата. Възложителят предвижда възможност за изменение на стойността на конкретния договор, в случай, че се изсква проектиране по други проектни части, невключени в техническата спецификация, като това изменение не може да надхвърля 20 % (двадесет на сто) от стойността за изготвяне на инвестиционния проект в двете фази по съответните проекти части

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
(ТП) Качествен показател - Техническо предложение за изпълнение на поръчката в съответствие с изискванията на Възложителя, заложени в Техническото задание - експертна оценка.
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
59,355.00 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: РИ-СОФ ООД
Adres pocztowy:
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1618
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.