Publications Office of the EU
Polska-Opole: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Opole: Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

  • Opublikowano
    25/04/2015
  • Termin
    02/06/2015
  • Otwarcie ofert
    02/06/2015
  • Odaítélve
    03/06/2015
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szpital Wojewódzki w Opolu – SP ZOZ
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,523,756.79 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,665,282.60 PLN
Numer referencyjny oferty
DLG.39.484/15
Opis

Zakup i dostawa energii elektrycznej.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
02/06/2015 11:15
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
3,523,756.79 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,665,282.60 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Ecoergia Sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul. Emaus 40/3
Miejscowość: Kraków
Kod pocztowy: 30-213
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.