Publications Office of the EU
Szwecja-Jönköping: Urządzenia medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Jönköping: Urządzenia medyczne

  • Opublikowano
    18/02/2017
  • Termin
    28/03/2017
  • Otwarcie ofert
    29/03/2017
  • Odaítélve
    02/05/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Region Jönköpings län
Miejsce realizacji
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE211 Jönköpings län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33100000 Urządzenia medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
15,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
RJL 2015/2550
Opis

ESVL-Utrustning för OP/Urologi.
Anbudets form och innehåll:
Hela anbudsförfarandet genomförs på svenska med undantag för bilagor som även accepteras på engelska. Anbudet ska lämnas elektroniskt via Tendsign.
Anbudet ska utformas helt i enlighet med förfrågningsunderlaget. Reservationer accepteras inte.
Svar i förfrågningsunderlaget ska gälla före eventuella motstridiga uppgifter i bifogade bilagor.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afjplxtbky&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/03/2017 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
15,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Karl Storz Endoskop Sverige AB
Adres pocztowy: Box 218
Miejscowość: Skärholmen
Kod pocztowy: 127 24
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.