Publications Office of the EU
REZ NRW 45TC JC Gelsenkirchen - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

REZ NRW 45TC JC Gelsenkirchen

  • Opublikowano
    29/10/2025
  • Termin
    26/11/2025
  • Odaítélve
    10/02/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesagentur für Arbeit, Regionales Einkaufszentrum NRW
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
80400000 Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
-1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
301-25-45TC-50188
Opis

Opracowanie i wdrożenie środków aktywizacji i integracji zawodowej - indywidualne centrum talentów - na podstawie § 16 ust. 1 SGB II w związku z § 45 ust. 1 SGB III dla około 1000 uczestników JC Gelsenkirchen w powiecie REZ NRW

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=812576
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=812576
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
-1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: BBZ Training GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bonn
Kod pocztowy: 53225
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.