Publications Office of the EU
Francja-Lille: Usługi ubezpieczenia wykonawcy od wszelkiego ryzyka - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Lille: Usługi ubezpieczenia wykonawcy od wszelkiego ryzyka

  • Odaítélve
    19/06/2019
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
CROUS de Lille
Miejsce realizacji
NUTS code: FRE11 Nord
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRE1 Nord-Pas de Calais
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66513200 Usługi ubezpieczenia wykonawcy od wszelkiego ryzyka
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
47,320.42 EUR
Numer referencyjny oferty
19.M du 25/04/2019
Opis

Prestation d'assurance dommages ouvrage dans le cadre des travaux de réhabilitation des bâtiments K et N de la résidence universitaire Bachelard.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
47,320.42 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: CWP assurances
Adres pocztowy: 4 rue Casimir Fournier
Miejscowość: Le Quesnoy
Kod pocztowy: 59530
Kraj: FRA

Oficjalna nazwa: MMA IARD
Adres pocztowy: 14 boulevard Marie et Alexandre Oyon
Miejscowość: Le Mans Cedex 9
Kod pocztowy: 72030
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.