Publications Office of the EU
Globalne usługi w zakresie bezpieczeństwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Globalne usługi w zakresie bezpieczeństwa

  • Opublikowano
    20/12/2023
  • Termin
    31/01/2024
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Regeringskansliet
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE110 Stockholms län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
75221000 Usługi obrony wojskowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
800,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
UD2023/15625
Opis

Zamówienie dotyczy umowy ramowej, która zaspokoi potrzeby biur rządowych w zakresie globalnych usług w zakresie bezpieczeństwa zarówno w odniesieniu do operacji krótkoterminowych, jak i stałych.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4355&GoTo=Tender
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=4355&GoTo=Tender
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis:
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 1
Szacunkowa wartość
800,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Scandinavian Risk Solutions AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: Stockholm
Kod pocztowy: 10124
Kraj:
Oficjalna nazwa: Vesper Group AB
Adres pocztowy:
Miejscowość: JOHANNESHOV
Kod pocztowy: 12177
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.