Publications Office of the EU
Francja-Orlean: Roboty budowlane w zakresie biurowców - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Orlean: Roboty budowlane w zakresie biurowców

  • Opublikowano
    21/01/2022
  • Termin
    21/02/2022
  • Odaítélve
    30/11/2022
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
département du Loiret
Miejsce realizacji
NUTS code: FRB06 Loiret
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRB06 Loiret
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45213150 Roboty budowlane w zakresie biurowców
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
15,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
18,437,872.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Osao Vve
Opis

la consultation porte sur la passation d'un Marché public global de performance incluant laconception, la réalisation et la maintenance.L'opération comporte la création d'un ouvrage neuf dédié aux services des solidarités ainsi que la réhabilitation de l'immeuble " le Loiret " situé à Orléans. La maintenance/ger pour le bâtiment neuf est prévue pour 10 ans

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
http://www.marches-publics.loiret.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
15,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
18,437,872.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: sogea Centre
Adres pocztowy: 479, rue des Sables de Sary
Miejscowość: Saran
Kod pocztowy: 45774
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.