Publications Office of the EU
Niemcy-Halle (Saale): Instalowanie przegród - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Halle (Saale): Instalowanie przegród

  • Opublikowano
    09/02/2022
  • Termin
    11/03/2022
  • Otwarcie ofert
    11/03/2022
  • Odaítélve
    12/04/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Halle (Saale), Fachbereich Recht, Team Vergabe Bauleistungen/Bauplanungen
Miejsce realizacji
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE02 Halle (Saale), Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45421141 Instalowanie przegród
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
37,549.00 EUR
Numer referencyjny oferty
FB 24-B-2022-017
Opis

Los 319 Mobile Trennwände

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://ausschreibung.halle.de/NetServer/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/03/2022 09:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
37,549.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: DORMA Hüppe Raumtrennsysteme GmbH + Co. KG
Adres pocztowy: Industriestraße 5
Miejscowość: Westerstede-Ocholt
Kod pocztowy: 26655
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.