Publications Office of the EU
Niemcy-Stuttgart: Produkty farmaceutyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Stuttgart: Produkty farmaceutyczne

  • Opublikowano
    17/06/2017
  • Termin
    20/07/2017
  • Otwarcie ofert
    20/07/2017
  • Odaítélve
    30/08/2017
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
AOK Baden-Württemberg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE Deutschland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE Deutschland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33600000 Produkty farmaceutyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
209,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
418,000.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
Glatiramer 20mg
Opis

Gegenstand der Ausschreibung ist der Abschluss von Rabattvereinbarungen gem. § 130a Abs. 8 SGB V für den Zeitraum 1.12.2017 bis 31.5.2019 (Glatiramer 20mg). Die Ausschreibung erfolgt wirkstoffbezogen für den u. g. Wirkstoff. Es werden für diesen Wirkstoff gemäß näherer Bestimmung in den Vergabeunterlagen Rabattverträge – das Vorliegen zuschlagsfähiger Angebote vorausgesetzt – mit bis zu zwei pharmazeutischen Unternehmern geschlossen. Die genaue Definition des Beschaffungsbedarfs ergibt sich i.Ü. aus den Vergabeunterlagen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.dtvp.de/Center/company/announcements/categoryOverview.do?method=search&searchString=%22CXP4YH0YMDR%22
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/07/2017 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
209,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
418,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Mylan dura GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Darmstadt
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.