Publications Office of the EU
Eksploatacja, utrzymanie, wsparcie oraz dalszy rozwój i utrzymanie platformy DIVID (2 części) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Eksploatacja, utrzymanie, wsparcie oraz dalszy rozwój i utrzymanie platformy DIVID (2 części)

  • Opublikowano
    28/08/2026
  • Mai nap
    01/09/2026
  • Termin
    15/09/2026
  • Otwarcie ofert
    15/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Umweltbundesamt
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEE01 Dessau-Roßlau, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72422000 Usługi w zakresie rozwijania internetowych lub intranetowych aplikacji serwerowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
207583_31 712/00024#0034
Opis

Eksploatacja, utrzymanie, wsparcie oraz dalszy rozwój i utrzymanie platformy DIVID (2 części)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=855682
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=855682
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
15/09/2026 12:00
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.