Publications Office of the EU
Słowenia-Ljubljana: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Słowenia-Ljubljana: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

  • Odaítélve
    05/04/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
MINISTRSTVO ZA OBRAMBO
Miejsce realizacji
NUTS code: SI Slovenija
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SI Slovenija
Gazdasági ágazat (fő CPV)
Wiele głównych kodów CPV
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
714,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,276,500.00 EUR
Numer referencyjny oferty
MORS 89/2022-ON-PSPb, 430-117/2022
Opis

Eksploziv PG3, 5.000 kos

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
714,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,276,500.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PANNA PLUS d.o.o.
Adres pocztowy: Podjunska ulica 13
Miejscowość: Ljubljana
Kod pocztowy: 1000
Kraj: SVN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.