Publications Office of the EU
Polska-Szczyrk: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Szczyrk: Elektryczność

  • Opublikowano
    03/01/2022
  • Termin
    31/01/2022
  • Otwarcie ofert
    31/01/2022
  • Odaítélve
    15/02/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku
Miejsce realizacji
NUTS code: PL225 Bielski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL225 Bielski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,656,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,802,080.00 PLN
Numer referencyjny oferty
DZP/Sz/29/2021
Opis

Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w ilości 3320 MWh do nieruchomości
pozostających w zasobach COS-OPO Szczyrk.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
31/01/2022 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,656,000.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,802,080.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: XOOG ENERGY SP. Z O.O.
Adres pocztowy: ul. Wróbla 24/1
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 02-736
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.