Publications Office of the EU
Niemcy-Aichach: Instalowanie przegród - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Aichach: Instalowanie przegród

  • Opublikowano
    23/12/2017
  • Termin
    01/02/2018
  • Otwarcie ofert
    01/02/2018
  • Odaítélve
    15/03/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landkreis Aichach-Friedberg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE275 Aichach-Friedberg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45421141 Instalowanie przegród
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
179,527.92 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
224,417.27 EUR
Numer referencyjny oferty
GyM 1140-BA3
Opis

Trockenbauarbeiten Mensa.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landkreis Aichach-Friedberg
Adres pocztowy: Münchener Str. 9
Miejscowość: Aichach
Kod NUTS: DE275
Kod pocztowy: 86551
Kraj: DEU
Główny adres: https://my.vergabe.bayern.de
Drogą elektroniczną:
https://my.vergabe.bayern.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/02/2018 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
179,527.92 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
224,417.27 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: A.S.T. Sommer GmbH
Adres pocztowy: Rudolf-Diesel Straße 5
Miejscowość: Kirchdorf am Inn
Kod pocztowy: 84375
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.