Publications Office of the EU
Chorwacja-Zagrzeb: Sprzęt osobisty - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Chorwacja-Zagrzeb: Sprzęt osobisty

  • Opublikowano
    29/10/2019
  • Termin
    30/12/2019
  • Odaítélve
    08/03/2021
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministarstvo obrane, Republike hrvatske
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35810000 Sprzęt osobisty
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,692,364.80 HRK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
9,615,456.00 HRK
Numer referencyjny oferty
VV-UR-202-19-81
Opis

Kape, šeširi i navlake za borbene prikrivne odore.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z several podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
7,692,364.80 HRK
Ostateczna wartość zakontraktowana
9,615,456.00 HRK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Zajednica ponuditelja: Šešir d.o.o.; KAP-KO d.o.o.
Adres pocztowy: Ilica 29
Miejscowość: Zagreb
Kod pocztowy: 10000
Kraj: HRV
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.