Publications Office of the EU
Francja-Roissy-en-France: Piasek - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Roissy-en-France: Piasek

  • Opublikowano
    29/04/2020
  • Termin
    27/05/2020
  • Otwarcie ofert
    27/05/2020
  • Odaítélve
    27/10/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Communauté d'agglomération Roissy Pays de France
Miejsce realizacji
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Gazdasági ágazat (fő CPV)
14211000 Piasek
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
19065/Jo
Opis

Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un contrat unique. Accord-cadre conclu pour une période initiale d'un an.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.roissypaysdefrance.fr/Marches-publics/AWS
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
27/05/2020 12:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
400,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Cobalys
Adres pocztowy: 40 rue de Rambouillet
Miejscowość: Limours
Kod pocztowy: 91470
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.