Publications Office of the EU
Polska-Kowary: Usługi leśnictwa - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kowary: Usługi leśnictwa

  • Opublikowano
    29/10/2019
  • Termin
    29/11/2019
  • Anulowano
    22/01/2020
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Nadleśnictwo „Śnieżka"
Miejsce realizacji
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
7,422,258.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
ZR.270.1.11.2019
Opis

Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 28.9.1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz.U. z 2018 r., poz. 2129 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego lasu, gospodarki łąkarskiej, utrzymania zbiorników małej retencji, utrzymania dróg oraz pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa „Śnieżka” w roku 2020.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, zagospodarowania turystycznego lasu, gospodarki łąkarskiej, utrzymania zbiorników małej retencji, utrzymania dróg oraz pozyskania i zrywki drewna wynikające z załącznika nr 3 do SIWZ. Zakres rzeczowy zestawiony w załączniku nr 3 do SIWZ ma charakter szacunkowy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/11/2019 10:30
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.