Publications Office of the EU
Furnizare de platformă integrată pentru servicii electronice, furnizare licențe software și echipamente IT si dezvoltare platforma în cadrul proiectului „DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TIC ÎN ORAȘUL VALEA LUI MIHAI, JUDEȚUL BIHOR - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Furnizare de platformă integrată pentru servicii electronice, furnizare licențe software și echipamente IT si dezvoltare platforma în cadrul proiectului „DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TIC ÎN ORAȘUL VALEA LUI MIHAI, JUDEȚUL BIHOR

  • Opublikowano
    04/06/2024
  • Termin
    04/07/2024
  • Anulowano
    04/11/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Anulowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
ORASUL VALEA LUI MIHAI
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO111 Bihor
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30210000 Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1,686,080.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2024/4650570/05
Opis

Furnizare de platformă integrată pentru servicii electronice, furnizare licențe software și echipamente IT si dezvoltare platforma în cadrul proiectului „DEZVOLTAREA INFRASTRUCTURII TIC ÎN ORAȘUL VALEA LUI MIHAI, JUDEȚUL BIHOR in 2 loturi cu valori estimate de: Lot 1 Sistem integrat de management – 1.080.000,00 lei fără TVA Lot 2 Echipamente digitale – 606.080,00 lei fără TVA Termenul in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari sau informatii suplimentare va fi de 11 zile, înainte de data limita de depunere a ofertelor, in masura in care aceste solicitari vor fi adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3 din Instructiunile pentru ofertanti/fisa de date, respectiv 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.e-licitatie.ro
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.e-licitatie.ro
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
04/07/2024 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.