Publications Office of the EU
PL-Lublin: Usługi szpitalne i podobne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Lublin: Usługi szpitalne i podobne

  • Odaítélve
    01/01/2011
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85110000 Usługi szpitalne i podobne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
29,643,291.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
29,609,000.00 PLN
Numer referencyjny oferty
03-11-001106/SZP/03/1/03.4580.030.02/1
Opis

Konkurs ofert poprzedzający zawarcie umów o udzielanie świadczeń zdrowotnych od dnia 1 stycznia 2011 roku w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie ortopedia i traumat narz ruchu - hospitalizacja - h01, h02, h04, h05, h06, h07, h08, h09, h10, h11 na obszarze powiat lubelski 0609, powiat m. Lublin 0663, powiat świdnicki 0617.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
29,643,291.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
29,609,000.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.