Publications Office of the EU
Francja-Avinion: Roboty restrukturyzacyjne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Avinion: Roboty restrukturyzacyjne

  • Opublikowano
    10/10/2017
  • Termin
    30/11/2017
  • Odaítélve
    22/03/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Cté d'agglomération du Grand Avignon
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45454000 Roboty restrukturyzacyjne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
13,087,538.44 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
24
Numer referencyjny oferty
17TX020
Opis

Travaux de réhabilitation et modernisation de L'Opéra grand Avignon.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Communauté d'agglomération du Grand Avignon
Adres pocztowy: BP 1259 Agroparc
Miejscowość: Avignon
Kod NUTS: FRL06
Kod pocztowy: 84911
Kraj: FRA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Service de la commande publique
Główny adres: http://www.grandavignon.fr
Drogą elektroniczną:
http://grandavignon.marcoweb.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.