Publications Office of the EU
Polska-Warszawa: Usługi ochroniarskie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Warszawa: Usługi ochroniarskie

  • Opublikowano
    04/12/2013
  • Termin
    13/01/2014
  • Otwarcie ofert
    13/01/2014
  • Odaítélve
    20/03/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79710000 Usługi ochroniarskie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
339,329.27 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
417,650.40 PLN
Numer referencyjny oferty
UD-I-WZP-A.271.100.2013.MLA
Opis

Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną obiektu i mienia Urzędu Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, położonego przy ul. Powstańców Śląskich 70 w Warszawie oraz osób przebywających w tym obiekcie.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
13/01/2014 09:15
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
339,329.27 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
417,650.40 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Grupa DSF Sp. z o.o. - Lider Konsorcjum
Adres pocztowy: ul. Powstańców 4a lok. 67
Miejscowość: Ząbki
Kod pocztowy: 05-091
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.