Publications Office of the EU
Szwecja-Kiruna: Usługi w zakresie sprzątania i odkażania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Kiruna: Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

  • Opublikowano
    02/07/2021
  • Termin
    16/08/2021
  • Otwarcie ofert
    17/08/2021
  • Odaítélve
    24/08/2021
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Kiruna kommun
Miejsce realizacji
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
2021-056
Opis

Kiruna kommun (212000-2783) inbjuder Er härmed att lämna anbud på rubricerad förfrågan i enlighet med angivna villkor i förfrågningsunderlag/upphandlingsdokument.
Avtalet ska tillgodose Kiruna kommuns nya Kulturhus, Aurora, huvudsakliga samt löpande behov av städtjänster (daglig städning och golvvård, mm.)
Vi avser att tilldela uppdraget till en leverantör.
Välkomna att delta i upphandlingen!

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afuipiabwh&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/08/2021 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,000,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,000,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Coor Norrland Lokalvård AB
Adres pocztowy: Heffners Allé 52
Miejscowość: SUNDSVALL
Kod pocztowy: 856 33
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.