Publications Office of the EU
Republika Czeska-Sedlčany: Obrabiarki do frezowania metalu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Sedlčany: Obrabiarki do frezowania metalu

  • Opublikowano
    29/04/2016
  • Termin
    14/06/2016
  • Otwarcie ofert
    14/06/2016
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
STROS – Sedlčanské strojírny, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42637300 Obrabiarki do frezowania metalu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
11,500,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem zakázky je dodávka CNC frézky na ozubení. Podrobné vymezení předmětu zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci, která je zveřejněna na profilu zadavatele.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
14/06/2016 10:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
11,500,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.