Publications Office of the EU
Francja-Colmar: Wzmacnianie zapór - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Colmar: Wzmacnianie zapór

  • Opublikowano
    26/11/2019
  • Termin
    23/12/2019
  • Otwarcie ofert
    23/12/2019
  • Odaítélve
    03/03/2020
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Conseil départemental du Haut-Rhin
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45247212 Wzmacnianie zapór
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,564,072.95 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Le Conseil départemental du Haut-Rhin, propriétaire du barrage de Kruth-Wildenstein, souhaite mener en 2020 d'importants travaux sur le masque amont d'étanchéité de cet ouvrage. En effet, le barrage poids de Kruth-Wildenstein possède un masque amont pentu (0,66 m/m) étanche en béton bitumineux qui présente des signes de vieillissement et qui doit, par conséquent, faire l'objet d'une réhabilitation complète au cours de l'année 2020. Une vidange complète du barrage, à réaliser par le maître d'ouvrage, sera ainsi nécessaire de février à octobre 2020.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.alsacemarchespublics.eu
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/12/2019 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.