Publications Office of the EU
Republika Czeska-Zlín: Usługi usuwania odpadów szpitalnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Zlín: Usługi usuwania odpadów szpitalnych

  • Opublikowano
    22/11/2014
  • Termin
    13/01/2015
  • Otwarcie ofert
    13/01/2015
  • Odaítélve
    18/03/2015
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Krajská nemocnice T. Bati, a.s.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90524200 Usługi usuwania odpadów szpitalnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
7,000,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,849,736.00 CZK
Numer referencyjny oferty
14043
Opis

Předmětem veřejné zakázky jsou služby – konečné odstranění nebezpečných odpadů v zařízení, které má povolení k odstraňování nebezpečných odpadů katalogových čísel uvedených v zadávací dokumentaci.
Bližší specifikace veřejné zakázky je uvedena v zadávací dokumentaci.
Zadavatel upozorňuje, že dané výběrové řízení je opakované.
Předchozí výběrového řízení, které bylo zveřejněno dne 5.9.2014 ve Věstníku veřejných zakázek pod ev. číslem 492630, bylo zrušeno dle ustanovení § 84 odst. 1 písm. e) zákona.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Krajská nemocnice T. Bati, a. s.
Krajowy numer ewidencyjny: 27661989
Adres pocztowy: Havlíčkovo nábřeží 600
Miejscowość: Zlín
Kod pocztowy: 762 75
Kraj: CZE
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
13/01/2015 11:05
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
7,000,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,849,736.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SITA CZ a.s.
Adres pocztowy: Španělská 10/1073
Miejscowość: Praha 2
Kod pocztowy: 120 00
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.