Publications Office of the EU
Niemcy-Bad Iburg: Roboty budowlane - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Bad Iburg: Roboty budowlane

  • Opublikowano
    02/12/2022
  • Termin
    12/01/2023
  • Odaítélve
    25/04/2023
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Bundesrepublik Deutschland vertreten durch das Staatliche Baumanagement Niedersachsen
Miejsce realizacji
NUTS code: DE945 Wilhelmshaven, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE945 Wilhelmshaven, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45000000 Roboty budowlane
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
158,213.92 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
186,391.82 EUR
Numer referencyjny oferty
22 S 30724
Opis

Es ist geplant, das Gebäude 8 ab seiner Achse 12 bis zu seiner Achse 22 zu sanieren und am Kopf der Achse 22 eine Dampfstrahlhalle neu zu errichten.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5DNWH
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
158,213.92 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
186,391.82 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Rooftop
Adres pocztowy: Mühlenweg 9
Miejscowość: Wilhelmshaven
Kod pocztowy: 26384
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.