Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Urządzenia pomiarowe i sterujące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Urządzenia pomiarowe i sterujące

  • Opublikowano
    10/03/2012
  • Termin
    12/03/2012
  • Otwarcie ofert
    12/03/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
38424000 Urządzenia pomiarowe i sterujące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,326,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
INEF/2011/08ZV
Opis

Předmětem veřejné zakázky je dodávka měřících smyček ve specifikaci dle jednotlivých částí veřejné zakázky a zadávací dokumentace.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Krajowy numer ewidencyjny: 619 89 100
Adres pocztowy: 17. listopadu 15/2172
Miejscowość: Ostrava
Kod pocztowy: 702 00
Kraj: CZE
Oferty można składać
Submission for one or more lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/03/2012 14:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
3,326,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.