Publications Office of the EU
Zmiana zlecenia na rzecz spółki publicznej Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) prac w zakresie pomocy technicznej dla biura danych rządowych Nawarry. Obszary technologii, innowacji, kultury danych i etyki. (EXP. 0005-0402-2022-000035) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zmiana zlecenia na rzecz spółki publicznej Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic) prac w zakresie pomocy technicznej dla biura danych rządowych Nawarry. Obszary technologii, innowacji, kultury danych i etyki. (EXP. 0005-0402-2022-000035)

  • Odaítélve
    14/05/2024
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Miejsce realizacji
NUTS code: anyw
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES220 Navarra
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
236,542.00 EUR
Numer referencyjny oferty
0005-MC08-2024-000008
Opis

Uchwała 216E/2024 Dyrektora Generalnego ds. Telekomunikacji i Cyfryzacji z dnia 30 kwietnia w sprawie zmiany zlecenia na rzecz spółki publicznej Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC) prac w zakresie pomocy technicznej dla Biura Rządu Nawarry. Obszary technologii, innowacji, kultury danych i etyki w ramach planu odbudowy, transformacji i zwiększania odporności (C11.I3 MRR).

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: cost
Opis: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
236,542.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Pamplona
Kod pocztowy: 31012
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.