Publications Office of the EU
Aktualizacja i wsparcie techniczne subskrypcji oprogramowania do analizy zagrożeń i prognozowania NRBQ od Ministerstwa Obrony 2026 do 2029 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Aktualizacja i wsparcie techniczne subskrypcji oprogramowania do analizy zagrożeń i prognozowania NRBQ od Ministerstwa Obrony 2026 do 2029

  • Opublikowano
    05/08/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
  • Termin
    08/09/2026
  • Otwarcie ofert
    16/09/2026
Status
Opublikowano
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Subdirección General de Contratación de Tecnologías de la Información y de las Comunicaciones (TIC)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
926,016.57 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
2026/SP03032007/00000893
Opis

Aktualizacja i wsparcie techniczne subskrypcji oprogramowania do analizy zagrożeń i prognozowania NRBQ od Ministerstwa Obrony 2026 do 2029

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=IDuf9tmH0VBWhbmkna2nXQ%3D%3D
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/09/2026 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: precio.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
926,016.57 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.