Publications Office of the EU
Polska-Kraków: Usługi prania i czyszczenia na sucho - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Kraków: Usługi prania i czyszczenia na sucho

  • Opublikowano
    25/08/2023
  • Termin
    22/09/2023
  • Otwarcie ofert
    22/09/2023
  • Odaítélve
    23/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL Polska
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Gazdasági ágazat (fő CPV)
98310000 Usługi prania i czyszczenia na sucho
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,271,220.00 PLN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
183/ZP/2023
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa prania wraz z transportem bielizny ogólnoszpitalnej oraz odzieży roboczej i ochronnej na rzecz Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. oraz w Zakładzie Opieki Długoterminowej w Makowie Podhalańskim, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załącznikach: nr 1A, 1B do nin. Specyfikacji.
2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia (w zakresie części, której dotyczą) zostaną odrzucone.
3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do Specyfikacji.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o.
Krajowy numer ewidencyjny: 678 31 05 119
Adres pocztowy: www.szpitalrydygier.pl
Miejscowość: Kraków
Kod NUTS: PL213
Kod pocztowy: os. Złotej Jesieni 1
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ewelina Rusinek
Główny adres: http://www.szpitalrydygier.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/09/2023 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.