Publications Office of the EU
Niemcy-Marl: Instalowanie stacji rozdzielczych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Marl: Instalowanie stacji rozdzielczych

  • Opublikowano
    17/11/2021
  • Termin
    03/01/2022
  • Odaítélve
    04/03/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Marl - Amt für Klimaschutz und Nachhaltigkeit - Zentrale Vergabestelle
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA36 Recklinghausen
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45315700 Instalowanie stacji rozdzielczych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,125,980.23 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
2021-305
Opis

Im Rahmen der Sanierung des Rathauses in Marl soll die Gebäudeautomation, inkl. Wartung, durchgeführt werden.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Stadt Marl - Amt für Klimaschutz und Nachhaltigkeit - Zentrale Vergabestelle
Adres pocztowy: Carl-Duisberg-Straße 165, Stadthaus 1, Gebäude 2
Miejscowość: Marl
Kod NUTS: DEA36
Kod pocztowy: 45772
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Frau Sczepanski / Frau Kompa / Frau Czora / Frau Dopmeier
Główny adres: http://www.marl.de
Drogą elektroniczną:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YY9YR27
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.