Publications Office of the EU
Hiszpania-Cuenca: Usługi usuwania osadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Cuenca: Usługi usuwania osadów

  • Opublikowano
    06/08/2016
  • Termin
    19/09/2016
  • Odaítélve
    12/12/2016
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: ES España
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513600 Usługi usuwania osadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
432,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
168,894.00 EUR
Numer referencyjny oferty
CA01/16
Opis

Servicio de retirada de lodos biológicos de la EDAR de Cuenca y su aplicación agrícola.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Consejo de Administración de la Empresa Pública Aguas de Cuenca, S.A.
Adres pocztowy: Plaza de España, s/n
Miejscowość: Cuenca
Kod pocztowy: 16001
Kraj: ESP
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
432,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
168,894.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Aquambiente Servicios para el Sector del Agua, S.A.U.
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.