Publications Office of the EU
Polska-Łódź: Gazy medyczne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Polska-Łódź: Gazy medyczne

  • Opublikowano
    09/03/2018
  • Termin
    24/04/2018
  • Anulowano
    13/02/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów
Miejsce realizacji
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24111500 Gazy medyczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,787,690.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
96/97/PN/ZP/D/2018
Opis

Pakiet nr 1 - gazów medycznych z dzierżawą niezbędnego sprzętu
Pakiet nr 2 – izotopu jodu

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Centralny Szpital Weteranów
Krajowy numer ewidencyjny: PL
Adres pocztowy: ul. Żeromskiego 113
Miejscowość: Łódź
Kod NUTS: PL711
Kod pocztowy: 90-549
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Marcin Brejnak
Główny adres: http://uskwam.umed.lodz.pl/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/04/2018 11:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.