Publications Office of the EU
Polska-Gdańsk: Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Gdańsk: Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych

  • Odaítélve
    22/10/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Metropolitalny Związek Komunikacyjny Zatoki Gdańskiej
Miejsce realizacji
NUTS code: PL63 Pomorskie
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Gazdasági ágazat (fő CPV)
63512000 Usługi sprzedaży biletów podróżnych i pakietów wycieczkowych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,263,021.46 PLN
Numer referencyjny oferty
MZKZG/ZP/WR/2/21
Opis

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na rzecz Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej usług w zakresie wprowadzenia do systemu biletowego Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. biletów metropolitalnych umożliwiających realizację przejazdów przez pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety oraz zasad dokonywania z MZK Wejherowo sp. z o.o. rozliczeń z tego tytułu w okresie od dnia 01 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku.
2. Rozkładowe przewozy pasażerskie dla pasażerów posiadających emitowane przez MZKZG bilety metropolitalne będą realizowane autobusami Miejskiego Zakładu Komunikacji Wejherowo sp. z o.o. na obszarze następujących Gmin i Miast- członków MZKZG:
a) Gmina Luzino;
b) Gmina Miasta Wejherowo;
c) Gmina Miasta Reda;
d) Gmina Miasta Rumia;
e) Gmina Wejherowo.
3. W wykonaniu przedmiotu niniejszego zamówienia MZK będzie zobowiązany, w szczególności, do:
a) honorowania przejazdu osób i ich bagażu na podstawie biletów metropolitalnych w środkach transportu wymienionych w ust. 2, na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej, w granicach obszaru opisanego w ust. 2;
b) zapewnienia kontroli biletów metropolitalnych uprawniających do przejazdów komunikacją miejską MZK;
c) zapewnienia kontroli dokumentów uprawniających, zgodnie z uchwałą Zgromadzenia MZKZG numer 8/2021 z dnia 30 czerwca 2021 r. [z późn. zm.], oraz z uchwałą Zarządu MZKZG numer 35/2021 z dnia 10 sierpnia 2021 r. [ z późn. zm.], do przejazdów na podstawie metropolitalnych biletów ulgowych;
d) rozpatrywania skarg i wniosków dotyczących transportu zbiorowego na liniach realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej w granicach obszaru opisanego w ust.2;
e) przekazywania MZKZG informacji związanych z funkcjonowaniem realizowanej przez siebie komunikacji miejskiej;
f) przekazywania podróżnym informacji o wprowadzanych przez MZKZG ofertach korzystania
z komunikacji miejskiej;
g) informowania o zintegrowanym transporcie publicznym na obszarze działania MZKZG.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,263,021.46 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo sp. z o.o.
Adres pocztowy: ul.Tartaczna 2
Miejscowość: Wejherowo
Kod pocztowy: 84-200
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.